Vi använder cookies så att vi kan göra din upplevelse här hos oss på Lexsign ännu bättre. Vi använder detta endast för att analysera webbtrafik och ej för annonser.

Kontakt

Vi på Lexsign befinner oss i Göteborg under adressen Norra Ågatan 26, 431 35 Mölndal. Du kan också nå oss på telefon:
031 706 00 65 eller via mail info@lexsign.se Här nedan hittar du kontaktinformation till alla oss som jobbar på Lexsign.

Vi ser fram emot att få höra från Dig!

Anders Svensson

Försäljningschef / VD

Tel: 031 67 96 41

Mobil: 070 696 30 07

E-mail: anders.svensson@lexsign.se

Fredrik Sköld

Säljare / Projektledare / Specialist på tillgänglig orientering

Mobil: 070 319 96 86

E-mail: fredrik.skoeld@lexsign.se

Kathrin Olsson

Designer / Projektledare

Tel: 031 67 96 45

E-mail: kathrin.olsson@lexsign.se

Hans Adolfsson

Projektledare / Adm. ansvarig

Tel: 031 67 96 42

Mobil: 070 922 05 22

E-mail: hans.adolfsson@lexsign.se

Christina Johansson

Säljare planeringssystem / Projektledare

Tel: 031 67 96 44

E-mail: christina.johansson@lexsign.se

Lena Nappo

Ekonomiansvarig

Tel: 031 706 00 65

E-mail: lena.nappo@lexsign.se

Marcus Svensson

Säljare / Projektledare

Tel: 070 336 68 97

E-mail: marcus.svensson@lexsign.se

Pantea Mohammadi

Designer / Projektledare

Tel: 031 67 96 43

E-mail: pantea.mohammadi@lexsign.se